Kızım Nerede Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Gerçek Ama İmkansız  B-261910-üye_ol

Gerçek Ama İmkansız  B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kızım Nerede Dizisi İlk ve Tek Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçek Ama İmkansız

5 posters
YazarMesaj
mannakiss
Isınan Üye
mannakiss

İsminiz : seda Durumunuz : bekar Kayıt tarihi : 15/02/11

Gerçek Ama İmkansız  Empty
MesajKonu: Gerçek Ama İmkansız    Gerçek Ama İmkansız  Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 7:50 am

gercek ama imkansiz

onunla 4 yil önce tanistik.onu ilk gördugum anda asik oldum.ama ona bi turlu anlatamadim askimi.ayni apartmanda oturuyoruz hergun birbirimizi göruyoruz hatta yakin arkadas sayiliriz.ona dair herseyi biliyorum ciktigi cocuklari gittigi yerleri...ona o kadar anlamli bakiyodumki askimi anlamasi icin,ona herseyi yaptim odasini gullerle donattim.onunla romantik bi yemek yedik.ama olmadi anlamadi herseyi arkadasca zannediyordu.simdi duyduguma göre biriyle cikiyormus cocuk bunu sewiyormus...bunu duydugumda kahroldum.onun baskalariyla oldugunu görmek baskalarina sarilmasi onla el ele göz göze olmasi ölumden bile cok aci weriyor bana ama elimden bisey gelmiyor.simdi benim onu sewdigimi ögrendi ama neye yaraki baskasiyla cikiyo we onuda birakamiyor.iste imkansiz ask bu degilde ne onu hayatta herseyden cok sewiyorum gözlerine bakmak ellerini tutmak warken onun baskalarinin oldugunu bilmek ne kadar aci werici anlatamam.her gece dua ediyorum allahim onu bana bagislasin diye,onu hayallerimde yasatiyorum hic bir zaman gercek olmayacak hayalleride...onsuz nasil yasarim buna nasil dayanirim bilmiyorum ama onu cok sewiyorum.duy beni herseyim seni ölumune sewiyorum baskalarinin oldugunu göre göre sewiyorum we son nefesime kadar bekleyecegim seni
Admin
Site Sahibi

Admin

İsminiz : ? Durumunuz : Hiç Bellii olmuyor Değişiyorr Kayıt tarihi : 06/11/10

MesajKonu: Geri: Gerçek Ama İmkansız    Gerçek Ama İmkansız  Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 7:52 am

teşekkürler ..
https://kizimnerede.yetkinforum.com
kızımnerede_45
Siktir Edilmiş Üye
kızımnerede_45

İsminiz : oguz Durumunuz : bekar Kayıt tarihi : 19/12/10

MesajKonu: Geri: Gerçek Ama İmkansız    Gerçek Ama İmkansız  Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 3:28 am

Teşekkürler
*MeRve*
Süper Üye
*MeRve*

İsminiz : Cansu Merve!! Durumunuz : İyi (: Kayıt tarihi : 24/02/11

MesajKonu: Geri: Gerçek Ama İmkansız    Gerçek Ama İmkansız  Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 7:28 am

Teşekkürler.
https://kizimnerede.yetkinforum.com/
deadboy
Süper Üye

İsminiz : Berkalp Durumunuz : -- Kayıt tarihi : 11/05/11

MesajKonu: Geri: Gerçek Ama İmkansız    Gerçek Ama İmkansız  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 7:25 am

teşekkürler..

Gerçek Ama İmkansız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtlarla Gerçek Dans
» Jolida'da Gerçek Seviyormuş...
» Üstteki Üyenin Gerçek Adını Tahmin Etme